Kontakt

 
Ako imate neki upit slobodno nas kontaktirajte putem dolje navedenih kontakt informacija ili nas posjetite na navedenoj adresi.

Tehno-Filter d.o.o.

Proizvodnja industrijske ventilacije, aspiracije i ventilatora

OIB 83620078781

Valpovačka 24

31300 Beli Manastir

Hrvatska

kontakt@tehno-filter.hr

Tel : +385 (0) 31 701 211

Fax : +385 (0) 31 701 199

 
Naziv tvrtke: Tehno filter d.o.o.

Sjedište: Valpovačka 24, 31300 Beli Manastir

Upisana u trg. Registar: Trgovački sud u Osijeku

Iznos temeljnog kapitala: 20.000,00kn

Direktor: Nataša Strišković

 

captcha

Direktor

Nataša Strišković
direktor@tehno-filter.hr

Tehnički direktor

Strišković Ivica
ivica@tehno-filter.hr

Voditelj Prodaje

Hanžek Danijel, mag.oec
Mob: +385 (0) 91 1785 608
hanzek@tehno-filter.hr

Koordinator proizvodnje

Stojčević Zoran, ing.
Mob: +385 (0) 91 1785 622
zoran@tehno-filter.hr

Voditelj proizvodnje

Hange Dinko
Mob: +385 (0) 91 1785 610

Tehnički odjel

Strišković Reo
Mob: +385 (0) 91 1785 626
reo@tehno-filter.hr

Cerin Damir
Mob: +385 (0) 91 1785 606
damir@tehno-filter.hr

Varga Zoltan
Mob: +385 (0) 91 1785 603
zoltan@tehno-filter.hr

Nabava

Strišković Matej
Mob: +385 (0) 91 1785 625
matej@tehno-filter.hr

Računovodstvo

Kolesar Mirjana
Tel: +385 (0) 31 701 211
mirjana@tehno-filter.hr

Škondro Dunja, mag.oec.
Tel: +385 (0) 31 701 211
dunja@tehno-filter.hr

Skladište

Suhina Zoran, mag.oec.
Mob: +385 (0) 95 6785 602
skladiste@tehno-filter.hr

Marketing

Kovač Dejan
Tel: +385 (0) 31 701 211
dejan@tehno-filter.hr